BlueDiamond
Pomoc
Najczęściej zadawane pytania:

Dlaczego mam zainstalować pompkę skroplin ?
Pompka skroplin jest instalowana kiedy nie jest możliwe grawitacyjne odprowadzenie wody aby usunąć kondensat zbierający się na tacy ociekowej klimatyzatora.


Gdzie powinienem zainstalować pompkę skroplin ?
Pompki BlueDiamond są wystarczająco małe aby zainstalować ją w korytku i wystarczająco silne aby zainstalować ją daleko od klimatyzatora. Pompki BlueDiamond mogą być zainstalowane w każdej pozycji - ułatwia to montaż.


Gdzie mogę zainstalować pomkę BlueDiamond ?
Najczęściej instalacje obejmują jednostki ścienne, kasetonowe, podsufitowe, osuszacze, domowe kotły kondensacyjne, osuszacze, urządzenia chłodnicze.


Gdzie mogę kupić pompkę BlueDiamond ?
Lista dystrybutorów jest dostępna poniżej: lista dystrybutorów


Dlaczego miałbym płacić więcej za pompkę BlueDiamond kiedy mogę kupić tańszą pompkę mini ?
Z niską ceną taniej pompki w parze idzie niska jakość i zła reputacja instalatora. Jeżeli pływak zawiesi się lub pompka ulegnie uszkodzeniu wyjazd do klienta (czas+paliwo) i problemy z krótką gwarancją eliminują poczynione oszczędności. Inne zalety pompek BlueDiamond jest ich zdolność do samodzielnego oczyszczenia się z zanieczyszczeń jednocześnie oferując dużo większą wydajność.


Jak często muszę serwisować pompkę BlueDiamond?
W odróżnieniu od konkurencyjnych produktów rewolucyjny system pompowania nie wymaga serwisowania oraz wymiany silnika, czy elementu pompującego a wszystko potwierdzone 3 letnią gwarancją.


Co czyni pompkę taką niezawodną ?
Osiągnięcie tych wszystkich zalet możliwe jest dzięki naszej zaawansowanej rotacyjnej membranowej technologii. Kondensat jest wciągnięty do pompy przez próżnię, a następnie mechanicznie napędzany we wzmocnionej elastomerowej membranie i wyrzucany pod ciśnieniem. System toleruje zawiesiny oraz lekkie zabrudzenia, a także z powodzeniem pracuje na sucho.


Dlaczego mam wykorzystać wbudowany układ alarmowy pompki BlueDiamond ?
Wbudowany układ alarmowy wyłączy system w przypadku przepełnienia zbiornika z czujnikiem, eliminuje to ewentualne zalania kosztownego sprzętu elektronicznego lub podłogi czy ściany.


Czy produkcja pompek BlueDiamond odbywa się wg jakiś standardów ?
Wszystkie wersje pompek BlueDiamond mają znak CE oraz są produkowane wg normy ISO 9001 2000 i przede wszystkim każda sztuka w 100% testowana przed opuszczeniem fabryki.