BlueDiamond

Szczegóły o produkcie

Typ pompy: Technologia GyRok™
Przepływ na godzinę: 5.0 l/h
wysokość podnoszenia: 5.0 m
Wysokość ssania: 2.0 m
Zasilanie: 230V 50/60Hz 
Wymiary (SxGxW): 150 x 37 x 40 mm
Karta katalogowa: Karta katalogowa  

Zaletą pompki MicroBlue® jest nie tylko cicha praca nie wymagająca dodatkowych elementów wygłuszających, ale i to, iż może być montowana w dowolnej orientacji podczas pracy zarówno mokrej jak i suchej. MicroBlue® to pompka, która dzięki zastosowanej technologii termistorowej, skutecznie obniża ryzyko zablokowania lub deformacji elementów pływakowych.

Pompka skroplin BlueDiamond MicroBlue

Dane techniczne

 

Opcje instalacji

Pompka MicroBlue® może być montowana w dowolnej orientacji w odległości do 2 metrów od jednostki wewnętrznej urządzenia klimatyzacyjnego.

- Może być zamontowana wewnątrz klimatyzatora,
- Zestaw natynkowy MicroBlue,
- Zestaw instalacyjny MicroBlue,
- Możliwość zamontowania we wnęce sufitowe.

  

Zbiornik z czujnikiem

Opcja 1 - Zbiornik z czujnikiem

Po podłączeniu przewodu skroplin do zbiornika kondensatu, czujnik poziomu będzie wykrywał niski lub wysoki stan skroplin włączając lub wyłączając pompkę. Działając tylko wtedy, gdy skropliny są produkowane. Alarm wysokiego poziomu wody wyłącza klimatyzator w trybie błędu, włączy gdy błąd zniknie.

 

 

 

Zestaw instalacyjny

Opcja 2 - Zestaw instalacyjny

Zestaw instalacyjny który umożliwia szybki i bezpieczny montaż zbiornika z czujnikiem w dedykowanym kolanie. Zarówno instalację chłodniczą, przewody odprowadzenia skroplin można w prosty sposób umieścić w kanale instalacyjnym i połączyć z pompką.

 

 

 

Zestaw natynkowy

Opcja 3 - Zestaw natynkowy

Zestaw instalacyjny który umożliwia szybki i bezpieczny montaż zbiornika z czujnikiem wraz z pompką w dedykowanej puszcze natynkowej.

 

 

 

>>